Стан повітря у Києві може покращитися, починаючи з 20 квітня — Укргідрометцентр

0
35

Стан повітря у Києві покращиться, починаючи з 20 квітня. Про це розповів під час брифінгу ДСНС заступник директора Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко.

Ці забруднення, які спостерігаються у місті Києві, є наслідком переміщення повітряних мас з території Житомирської області. Вже 20-22 квітня вітер змінить напрям на північний і в ці дні очікується зменшення впливу на забруднення в Києві, повідомив Прокопенко. Також він вкотре наголосив, що забруднення повітря у столиці не пов’язане із пожежами у Зоні відчуження у Чорнобилі.

“Станом на 17 та 18 квітня, якість атмосферного повітря у столиці оцінюється такими значеннями: завислі речовини (пил та залишки горіння) перевищують граничну допустиму концентрацію у 2-4 рази, діоксид сірки, діоксид азоту, а також формальдегід перевищують гранично-допустимі значення у 2-3 рази. При цьому оксид вуглецю знаходиться в межах нижче ГДК”, — сказав він.

Прокопенко зауважив, що такі показники є характерними для весняного періоду, окрім завислих речовин, та оцінюються як не критичні для населення.

Джерело: УНН

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here