Станіслав Медведенко: прагнення більшого потребує змін

Дата:

— Результат матчу зі словенцями був з розряду передбачуваних. З моєї точки зору виступ команди на чемпіонаті Європи у такому складі, з таким тренерським штабом – це її стеля. Ми виграли ігри, які мали вигравати. Зі збірною Грузії ми зіграли свою найкращу гру за три роки. Перемога над Ізраїлем? Для них ця гра нічого не вирішувала. Ми її виграли. Хочу висловити щиру вдячність нашим гравцям. За тих обставин, у які вони потрапили, вони демонстрували, в усякому разі прагнули демонструвати боротьбу. Без подальших змін ця збірна приречена на тупцювання на місці. Пощастить нам з жеребкуванням, потраплять нам у суперники Грузія, Ізраїль, Румунія чи ще хтось з цієї лінійки країн – у нас будуть шанси. Тільки, но нам потраплять команди такого класу, як Словенія чи Італія, чи Німеччина – у нас моментально з’являтимуться проблеми і ми не зможемо їх перемагати. Тому треба аналізувати, робити зміни, Федерації думати у цьому напрямку.

— Посилювати склад, наприклад. Чи є резерви для підсилювання у нас?

— Мені, наприклад, не до вподоби тактичний малюнок гри збірної. Мені не подобається у збірній кадрова політика. Щоб не заглиблюватися у дискусію, наведу найяскравіший приклад: чому не було Михайлюка? Чому у збірній Туреччини, у збірній Словенії грають 20-тирічні? А Михайлюк у нас топ-проспект, і він не грає за збірну. Тут є ще такий прихований чинник: ми говоримо, чому Лень не приїздить? Якщо не приїздить Михайлюк з університета, то Лень з НБА точно не приїде. Це я вам гарантую. То ж у цьому плані це теж неправильний підхід у збірній.

— На Ваш погляд умови підготовки команди сприяли якомога вищим результатам?

— Що стосується фінансового забезпечення команди, організаційних питань – тут Федерація спрацювала відмінно. Але суто баскетбольний підхід – у ньому бачу прорахунки. Тому це наш рівень. А якщо ми хочемо грати на рівні топ-збірних, ми маємо робити зміни. Може комусь і не сподобається моя точка зору, але це так. Якщо ми хочемо чогось більшого – треба робити зміни.

Популярные

Другие статьи
Related

Як навчити дитину читати

Навчити дитину читати - це захопливий і важливий етап...

Как выбрать клуб для занятий фитнесом

Фитнес Киев Выбор подходящего клуба для занятий фитнесом играет важную...

Английский язык для детей по методике Helen Doron

Англійська для дітей Хелен Дорон Изучение английского языка с раннего...