«Колізей» знову без грошей: суд скасував рішення Рівнеради про виділення коштів на ремонт стадіону «Авангард»

0
93

Ситуація з реконструкцією стадіону «Авангард» Рівному знову зайшла в глухий кут. За позовом депутата Рівнеради Р. Стасюка суддя Рівненського окружного адміністративного суду скасував рішення Рівненської міської ради від 07.02.2018 №7 «Про зміни до бюджету міста Рівного на 2018 рік», у якому йдеться зокрема й про виділення коштів на ремонт стадіону «Аванград».

На сесії 7 лютого навколо цього питання тривали бурхливі дискусії. Частина фракцій вимагала не приймати швидких рішенні і хотіла додаткового обговорення питання «Авангарду». Натомість депутатам пообіцяли провести додаткову презентацію проекту реконструкції. Однак її і досі не провели. Тим часом весною цього року проектно-кошторисну документацією реконструкції стадіону таки передали у міську раду. Але одразу відправили на доопрацювання — щоб збільшити кількість коштів закладених на зарплати будівельників.

Тим часом у квітні 2018 року депутат Рівнеради Роман Стасюк звернувся з позовом до Рівненського окружного адміністративного суду про визнання протиправним та скасування рішення Рівненської міської ради від 07.02.2018 №7 «Про зміни до бюджету міста Рівного на 2018 рік».

— Питання, які розглядалися на позачерговому пленарному засіданні 07 лютого 2018 року не вносилися і не були розглянуті на Погоджувальній раді. Проект оспорюваного рішення було опубліковано з порушенням строків визначених ч.3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації", — йдеться у заяві депутата.

14 травня відбулось фінальне засідання, у якому позов задовольнили повністю, а рішення ради скасували. Рівнерада ще може подати апеляційну скаргу не це рішення, якщо ж цього не буде зроблене — воно набуде законної сили.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here